Аджика, соусы, сиропы, джемы от производителя

Умови доставки: Нова Пошта (Замовлення післяоплатою, передоплата). При замовленні післяоплатою передоплата 100 грн (транспортний аванс) обов'язкова.

При оплаті замовлення або замовленні післяоплатою в будній день до 14:00 замовлення відправляється в цей же день, після 14:00 на наступний робочий день.

Політика повернення

Продукти харчування відносяться до переліку товарів, що не підлягають обміну або поверненню.
(Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172).


АЛЕ! У зв'язку з тим, що наша продукція має тривалі терміни зберігання, ми йдемо назустріч нашим клієнтам, які з тих чи інших причин вирішили повернути кондиційний товар.
Пропонуємо наступні варіанти:

Варіант 1:
У разі якщо Ви зробили замовлення, оплатили його, але потім передумали, то зв'яжіться з нами і дізнайтеся статус свого замовлення. Якщо Ваше замовлення ще не відправлено, то ми повернемо Вам оплачену суму. Якщо товар відправлений, то вступає в силу Варіант 2.

Варіант 2:
Ваше замовлення відправлено. Ви його отримали, оплатили його доставку, але з якоїсь причини передумали і вирішили його повернути.
Ви можете протягом 24 годин з моменту отримання зв'язатися з нами і домовитися про відправку замовлення назад.

Ми, після отримання, перевіряємо наявність всього асортименту та кількості і повертаємо Вам вартість товару за вирахуванням транспортних витрат на повернення.